Kujdesi i plotë Waterpik WP900

Zbuloni varg dy në një waterpik me pajisjen e tij më të shitur, kujdesin e plotë wp-900. Është një model me Udatës dhe furçë Sensonic Professional Plus bateri, një kombinim perfekt për t'u marrë rezultatet më të mira në higjienën orale Ne shtepi.

Nëse dëshironi të shkoni një hap përpara në mirëmbajtjen e përditshme të shëndetit tuaj oral duhet ta konsideroni këtë model. Kursimet në krahasim me blerjen e tyre veç e veç janë mjaft të konsiderueshme.

Lexoni për të ditur gjithçka që ju ofron marka me këtë pajisje të kompletuar dhe cilat janë alternativat 🙂

Karakteristikat e veçuara Waterpik 900 Complete Care

Si vaditësi ashtu edhe furça e përfshirë janë produkte me teknologjitë më të mira nga marka kryesore dhe me 2 vite garanci. Më poshtë mund të shihni veçoritë më të rëndësishme dhe çfarë avantazhesh ofrojnë:

Rreth ujitës:

 • 10 nivele presioni deri në 100 Psi maksimale
 • 5 koka të përfshira
 • Majë rrotullimi 360 gradë
 • Doreza e butonit të kontrollit
 • Rezervuari 700 ml me kapak dhe kuti
 • E disponueshme ne dy ngjyra
 • Funksionim më i qetë
 • Furnizimi me energji elektrike 220 V

Rreth furçës

 • 2 shpejtësi
 • 30500 rrahje në minutë
 • Bateri NiMh e ringarkueshme
 • Treguesi i tarifimit në dispozicion
 • Kohëmatësi i intervalit
 • 2 koka të përfshira
 • Kuti për ruajtjen e furçave

Përparësitë kryesore

 • Presioni i hidropulsorit përshtatet sipas nevojave të çdo përdoruesi, duke lejuar a përdorimi më i rehatshëm dhe shmangia e shqetësimit për përdoruesit me mishra më të ndjeshëm.
 • Grykat e ndryshme të përfshira ofrojnë një pastrim efektiv i të gjitha llojeve të protezave, duke rezultuar në një pajisje shumë të gjithanshme.
 • Majë rrotulluese lehtëson aksesin në zonat më të vështira, duke marrë një pastrim më të plotë në më pak kohë.
 • Kontrolli i inkorporuar në dorezë lejon ndërprerjen e rrjedhës, duke lehtësuar pastrimin dhe kursimin e ujit.
 • Dy shpejtësitë e furçës lejojnë përshtateni me shijen e çdo përdoruesi, diçka thelbësore nëse keni probleme me mishrat e dhëmbëve.
 • Falë baterisë së ringarkueshme me tregues led harrojmë të blejmë bateri, përmirëson autonominë e tyre dhe është gjithmonë gati për përdorim.
 • Kohëmatësi na ndihmon të pastrojmë çdo zonë për kohën e nevojshme për të pastruar siç duhet.
 • Dy kokat e furçës në madhësi të ndryshme e bëjnë atë i pajtueshëm me çdo madhësi të protezës për të arritur në zonat më të paarritshme.

Irrigator dentar 2-në-1 tavoline

Kjo është një pajisje tavoline qe mund ti blini ne dy ngjyra te ndryshme, te bardhe ose te zeze. Ka një dizajn mjaft kompakt dhe ka karakteristika a zona e rezervuar për aksesorët dhe keni gjithçka në rregull.

Dimensionet dhe pesha e pajisjes janë:

 • Lartësia: 26,29 cm - Gjerësia: 19,55 cm - Thellësia: 12,70 cm
 • Pesha: 1,1 Kg

Çmimi më i mirë Waterpik WP 900

Ky produkt i markës më të rekomanduara nga dentistët Ka një çmim të përafërt 130 euro. Është një sasi mjaft e ngushtë, duke pasur parasysh që përfshin një furçë dhe vaditës nga marka lider në higjienën e dhëmbëve.

Zakonisht mund ta blini me një çmim edhe më të ulët, pasi zakonisht kanë zbritje nga këtu.

Vegla të tjera 2-në-1

Ju gjithashtu mund të blini WP-950pasi ka të njëjtat specifika, përmirëson dizajnin dhe përfshin dy koka furçash më të mëdha. Përveç kësaj, ne ju lëmë lidhjen e pajisjeve të tjera më moderne që shet marka.

Merrni çmimin më të mirë në internet që mund ta gjeni në Spanjë duke klikuar në butonin.

Një tjetër opsion i mirë është Oral b, modeli 2-në-1 i të cilit është më të shiturat në vendin tonë për vlerën e saj të shkëlqyer për para. Më poshtë keni një lidhje kështu që ju mund të shihni pajisjet më të mira të kësaj marke.

Pjesë këmbimi të përfshira

Me blerjen e Wp-900 ju do të merrni gjithçka që ju nevojitet për të arritur higjienën orale sa më të plotë në shtëpinë tuaj:

 • 2 hundë standarde për përdorim të drejtpërdrejtë
 • 1 Gjoqe speciale per Ortodonci
 • 1 Implante speciale të gojës së kërkuesit të pllakave
 • 1 Grykë Pik Pocket specifike për zonat periodontale
 • 2 koka furçe dhëmbësh

Produkte të tjera të ngjashme

waterpik wp900 kujdes i plotë

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A ka pjesë këmbimi për furçën e konkurrencës? Aktualisht vetëm origjinale të markës
 • A është kordoni i energjisë për Spanjën? Po, është e vlefshme për prizën standarde
 • Si ta ngarkoj furçën? Duhet ta vendosni në bazë dhe të futni në prizë vaditësin.

Opinionet dhe Konkluzione

Ky hidropulsor është një pajisje ideale për të arritur një higjienë orale efektive dhe e plotë me një pajisje të vetme dhe me një çmim të arsyeshëm.

La efikasiteti i provuar e ujitësve të markës, së bashku me furçën SR-3000 bëjnë kombinimin perfekt për hiqni çdo ditë mbetjet ushqimore dhe bakteret.

Blerja e këtij modeli është një sukses për shkak të tij raport i madh i çmimit të pajisjeve nëse e krahasojmë me blerjen veç e veç.

Ju gjithashtu keni garancinë e një marke që Ka vulën ADA.

Shqyrtimet e blerësve

Në përgjithësi, shfaqen përdoruesit që e kanë provuar shumë i kënaqur me rezultatet e marra dhe komentojnë se e përmbush premtimin. Sa i përket efektivitetit të tij, nuk ka dyshime dhe ka vetëm disa ankesa për problemet e prishjes.

Ju mund të lexoni komentet e blerësve duke klikuar mbi butonin.

Shihni më shumë komente në Amazon

“E kam për 2 muaj dhe më pëlqen. Patjetër që e bën punën e vet dhe do ua rekomandoja të gjithëve. Është dhjetë herë më mirë se përdorimi i fillit me fill dhe shumë më pak i dhimbshëm.”

"Si gruaja ime dhe unë përdorim Waterpik 900 dhe ai i ka përmbushur dhe i ka tejkaluar pritshmëritë tona."

“Është fantastike të kesh fijen e ujit dhe furçën elektrike të dhëmbëve të vendosur në mënyrë të përshtatshme. Dizajni është tërheqës dhe shumë efektiv. Jam shumë i kënaqur me blerjen time të fundit.”

Bleni Waterpik WP-900

Për të blerë tuajin me çmimin më të mirë online dhe dërgojeni në shtëpinë tuaj, klikoni në këtë buton:

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1stargri
agregati Rating
2.5 në bazë të 3 vota
Brand Name
ujëpik
Emri i produktit
WP-900

Sa dëshironi të shpenzoni për ujitësin e dhëmbëve?

Ne ju tregojmë opsionet më të mira me buxhetin tuaj

50 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.