ujëpik wp 100

Waterpik WP 100 Ultra

Waterpik WP 100 Ultra është vaditësi dentar më i shitur i markës në Spanjë dhe ndoshta më i rekomanduari nga dentistët në vendin tonë. Edhe pse është modeli i tij i rangut të mesëm, ai vjen plotësisht i pajisur dhe nuk zhgënjen askënd me performancën e tij të mirë. Është opsioni ideal nëse jeni duke kërkuar për një produkt për...

lexoni më shumë

pjesë këmbimi waterpik

Pjesë këmbimi origjinale Waterpik

Ne ju rekomandojmë që të blini gjithmonë pjesë rezervë origjinale të Waterpik për të siguruar funksionimin dhe rezultatet më të mira në higjienën tuaj orale. Marka ka një katalog të madh të pjesëve të këmbimit si çorape, rezervuarë, grykë, furça dhe shumë më tepër. Për të ruajtur efektivitetin e waterpik-ut tuaj, këshillohet që të ndryshoni grykat brenda afateve kohore të rekomanduara nga ...

lexoni më shumë

ujëpik wp 450

Waterpik WP-450 Cordless Plus Wireless

Ne prezantojmë Waterpik WP 450 Cordless Plus, vaditësin pa tela më të shitur nga marka kryesore. Ky model është një zgjidhje e shkëlqyer për banjat me hapësira të kufizuara ose për të vazhduar udhëtimet tona. Ndër pajisjet me valë të tregtuara nga marka, ajo është më e balancuara dhe me raportin më të mirë të cilësisë ...

lexoni më shumë

waterpik wf-05eu zbardhues dentar irrigator

Zbardhues Waterpik WF-05EU

Zbuloni më të rejat nga Water Pik për të marrë higjienën më të mirë orale dhe zbardhjen e dhëmbëve në të njëjtën kohë. Me këtë teknologji do të arrini një heqje më efikase të mbetjeve ushqimore dhe baktereve, ndërkohë që reduktoni njollat ​​e shëmtuara të dhëmbëve të shkaktuara nga ushqime të tilla si kafeja, çaji ose vera. Kapsulat e tyre me një ...

lexoni më shumë

ujitëse dentare waterpik wp 660

Waterpik WP-660 Aquarius Professional

Waterpik Aquarius Professional është modeli i nivelit fillestar të nivelit të lartë të ujitësve oralë më me përvojë të markës. Pa dyshim, është një nga modelet me vlerën më të mirë në treg. Këtu ju tregojmë pse dhe do të zbuloni gjithçka që mund t'ju ofrojë për të marrë më të mirën ...

lexoni më shumë

waterpik wp 70 vaditës dentar klasik

Waterpik Wp 70 Classic Oral Irrigator

WP70 classic është një vaditës i cili është ndër më të shiturit në vendin tonë edhe pse ka kohë që është në treg. Duke qenë një model hyrje, mund të mendojmë se veçoritë dhe pajisjet e tij nuk do të jenë të mjaftueshme, por asgjë nuk mund të jetë më larg nga e vërteta.

waterpik wp900 kujdes i plotë për ujitje dentare me furçë

Kujdesi i plotë Waterpik WP900

Zbuloni gamën dy-në-një waterpik me pajisjen e saj më të shitur, kujdesin e plotë wp-900. Është një model me një vaditës dhe një furçë baterie Sensonic Professional Plus, një kombinim perfekt për të marrë rezultatet më të mira në higjienën orale në shtëpi. Nëse dëshironi të jeni një hap përpara në mirëmbajtjen e përditshme...

lexoni më shumë

furça dhëmbësh elektrike waterpik

Furça elektrike Waterpik

Zgjidhni furçën Waterpik që i përshtatet më së miri nevojave dhe buxhetit tuaj. Marka ka dy modele, SR-3000 Sensonic dhe AT-50 Nano Sonic. Zbuloni këtu veçoritë më të spikatura dhe çmimin më të mirë në internet që mund të blini. Nëse keni një ujitës të markës, ato mund të jenë plotësuesi ideal për një ...

lexoni më shumë

Shërbimi Teknik i Waterpik

Kompania DENTAID është distributor ekskluziv i markës Water Pik në Spanjë dhe Andorra. Ata janë gjithashtu përgjegjës për Shërbimin Teknik dhe shërbimin ndaj klientit. Nëse keni nevojë të rregulloni vaditësin e dhëmbëve Waterpik ose furçën tuaj të dhëmbëve, kontaktoni ata përmes emailit që shfaqet në imazh. Nëse pajisja juaj është...

lexoni më shumë