Waterpik WP-660 Aquarius Professional

Waterpik Aquarius Professional është modeli i nivelit fillestar për pajisjet e nivelit të lartë të markë me më shumë eksperiencë në ujitës oral.

Pa dyshim që është një nga modele me vlerën më të mirë për paratë në treg. Këtu ju tregojmë pse dhe do të zbuloni gjithçka që mund t'ju ofrojë për të marrë pastrimi më i mirë oral në shtëpinë tuaj.

Karakteristikat e veçuara Waterpik 660 Irrigator

Waterpik wp-660eu përfshin teknologjitë më të fundit të markave, siç mund ta shihni në listën e mëposhtme. Pikërisht poshtë saj Ne shpjegojmë përfitimet që ato ofrojnë më e rëndësishmja për shëndetin tuaj oral.

 • 10 nivele presioni deri në 100 Psi
 • Çertifikuar nga ADA
 • 2 Funksione: Pastrim dhe masazh pulsues
 • kohëmatës
 • 7 koka të përfshira
 • Majë rrotulluese 360 ​​gradë
 • Doreza e butonit të kontrollit
 • Rezervuari 650 ml
 • Treguesit LED
 • Tre ngjyra të disponueshme
 • Furnizimi me energji elektrike me rrjet 220 V
 • 2 vjet garanci

Përparësitë kryesore

 • Falë niveleve të ndryshme të presionit përshtatet në mënyrë të përkryer me shijet dhe nevojat e çdo përdoruesi. Ju mund të filloni ta përdorni atë në nivele më të ulëta në fillim dhe të punoni me përmirësimin e mishrave të dhëmbëve.
 • Teknologjia e re e modulimit të pulsit ofron maksimumin heqja e pllakës (Modaliteti i fillit) dhe stimulimi i mishrave të dhëmbëve përmirësimin e qarkullimit (modaliteti i masazhit hidropuls).
 • Kohëmatësi lejon një kontroll më të madh të pastrimit, duke aplikuar jet është koha e duhur për të marrë rezultate të mira dhe për të shfrytëzuar maksimalisht kapacitetin e rezervuarit.
 • Falë treguesit Led ne do të dimë në çdo kohë se cili funksion është zgjedhur, pastrim ose masazh.
 • Ky hidropulsor është i përsosur për çdo përdorues, siç përfshin Koka standarde dhe specifike për nevoja të ndryshme si ortodonci, implante etj.
 • Sistemi rrotullues i hundës lehtëson aksesin në të gjitha zonat e zgavrës me gojë, duke marrë një pastrim më të plotë me më pak përpjekje.
 • Doreza e saj përfshin një butoni i shtypjes që na lejon të kontrollojmë rrjedhën e avionit, duke thjeshtuar përdorimin dhe duke e bërë atë më të rehatshëm.
 • Waterpik është marka me përvojën më të madhe personale dhe zotëron patenta të shumta dhe ka fituar vulën e Shoqatës Amerikane të Stomatologjisë.
 • Garancia juaj na siguron riparim ose ndërrim falas për 24 muaj për shkak të defekteve të prodhimit që mund të lindin.

Lloji dhe dizajni i ujitësit

WP 600 është një ujitëse tavoline që mund t'i blini në tre ngjyra të ndryshme, të bardhë, blu ose të zezë dhe kjo bie në sy për të dizajn kompakt dhe modern.

Pas rezervuarit të ujit ka një hapësirë ​​ruajtëse për 2 grykë dhe dimensionet dhe pesha e pajisjes janë:

 • Lartësia: 26 cm - Gjerësia: 12 cm - Thellësia: 9,65 cm
 • Pesha: 0.66 Kg

Çmimi më i mirë Waterpik WP 660

Ky vaditës oral ka një çmim të rekomanduar rreth 90 euro, megjithëse këtu zakonisht kanë zbritje gjatë gjithë vitit. Aktualisht, duket si një opsion i shkëlqyeshëm, pasi ka një çmim të ngjashëm me wp-100 dhe karakteristika më të mira.

Merrni çmimin më të mirë në internet që mund të gjeni në Spanjë, thjesht duhet të klikoni në këto butona dhe përmirësoni buzëqeshjen tuaj me një nga hidropulsorët më të mirë të momentit.

Shënim: Shikoni çmimet në ngjyra të ndryshme, mund të kurseni shumë para

Opinionet dhe Çmimi WP-660Eu
20.550 komente
Opinionet dhe Çmimi WP-660Eu
 • Dhëmbë më të pastër - vaditës dentar 50% më efektiv...
 • Heqja e pllakës dentare - heq deri në 99,9% të ...
 • I sigurt dhe i butë - optimale për këdo me...

Pjesë këmbimi të përfshira

Estos son los aksesoret qe do te merrni me blerjen e WP660 Aquarius tuaj. Sillni gjithçka që ju nevojitet për një higjienë të plotë orale për çdo përdorues dhe nuk do t'ju duhet asgjë tjetër për t'i mbajtur dhëmbët tuaj të pastër dhe të shëndetshëm çdo ditë.

 • 3 hundë standarde për përdorim të drejtpërdrejtë
 • 1 Grykë speciale për Ortodonci
 • 1 Implante speciale të gojës së kërkuesit të pllakave
 • 1 Grykë speciale Pik Pocket për Zonat Periodontale
 • 1 hundë me kokë furçë dhëmbësh

Produkte të lidhura

Si funksionon WP660?

Në këtë video mund të shihni se si përdoret, ka më mirë se një demonstrim vizual për të parë me të vërtetë se si funksionon 🙂

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A funksionon me bateri? Jo, duhet mbajtur në prizë për funksionim.
 • A heq gurët? Asnjë hidropulsor nuk heq shkallët, por parandalon grumbullimin e shkallës.
 • A duhet përdorur para apo pas larjes së dhëmbëve? Përdoren pas larjes, si zëvendësues i fillit dentar.
 • A mund ta ndaj me përdoruesit e tjerë të shtëpisë? Sigurisht, të gjithë mund të përdorin një grykë me unazën e saj në ngjyra të ndryshme.
 • A mund të përdoret me gargarë? Mund të holloni pak shpëlarje goje në ujë.

Opinionet dhe Konkluzione

ujitëse dentare waterpik wp 660

Vaditësi profesionist WP-660 Aquarius është një nga vaditësit më të mirë në treg me një çmim të volitshëm. Pajisjet e tij të shkëlqyera, mënyrat e funksionimit dhe mbështetja e një marke udhëheqëse e garantojnë atë. Vlera e tij për para është shumë e lartë dhe do të keni përfitime të mëdha me përdorimin e tij të përditshëm.

Nëse jeni duke kërkuar për një pajisje të plotë që ofron pastrimin më të mirë dhe përmirëson shëndetin tuaj oral, do të jeni plotësisht të kënaqur. Është ideal për njerëzit me probleme me mishrat e dhëmbëve, si gingiviti, dhe me të do të merrni zvogëlojnë inflamacionin dhe gjakderdhjen prej tyre.

Opinionet e blerësve

Ky model me ngjyra të ndryshme është një nga produktet më të shitura në Amazon dhe grumbullon më shumë se 1000 komente të blerësve. Nota mesatare është zakonisht rreth 4,4 yje nga pesë, që tregon kënaqësi të përgjithshme të përdoruesve.

Këtu mund të shihni disa nga dëshmitë, nëse doni t'i shihni të gjitha klikoni në butonin.

Shihni më shumë komente në Amazon

“Jam i lumtur që më rekomandoi dentisti, sepse me të vërtetë më shpëtoi shëndetin e dhëmbëve dhe të mishrave të dhëmbëve. Unë do ta rekomandoja atë për këdo. E vetmja gjë që nuk më pëlqen është uji që mblidhet nën fund.”

“Më pëlqen të pastroj dhe të heq mbetjet e ushqimit. Dhëmbët ndjehen mirë pas përdorimit. Ekziston një kurbë mësimi për të shmangur spërkatjen. Nuk do të jem më kurrë pa Water-Pik.”

“Për mua, dhe jam i sigurt për shumë të tjerë, pastrimi me fill me fill ka qenë gjithmonë një detyrë e vështirë, kështu që nuk je kurrë i sigurt se po e bën siç duhet. Kjo ndryshoi me këtë produkt, tani është shumë më e lehtë "

Blini Waterpik WP-660EU

E keni të qartë tashmë se kjo është pajisja që po kërkoni për të përmirësuar shëndetin dhe higjienën e gojës tuaj? Qasja nga këtu në dyqanin online me më shumë larmi dhe çmime më të mira:

Bli Waterpik WP 660 Eu
20.550 komente
Bli Waterpik WP 660 Eu
 • Dhëmbë më të pastër - vaditës dentar 50% më efektiv...
 • Heqja e pllakës dentare - heq deri në 99,9% të ...
 • I sigurt dhe i butë - optimale për këdo me...

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1star1star
agregati Rating
5 në bazë të 5 vota
Brand Name
ujëpik
Emri i produktit
WP-660

Sa dëshironi të shpenzoni për ujitësin e dhëmbëve?

Ne ju tregojmë opsionet më të mira me buxhetin tuaj

50 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin

6 komente në "Waterpik WP-660 Aquarius Professional"

 1. Përshëndetje, kam vaditësin dhe ka pushuar së punuari. Uji nuk del, çfarë mund të bëj për ta rregulluar? Faleminderit

  përgjigje
  • Përshëndetje. Mund të jenë arsye të ndryshme si rrjedhje, bllokime apo edhe prishje të motorit. Nëse është më pak se dy vjeç ankohuni te shitësi dhe nëse ka më shumë kontaktoni shërbimin teknik. Të dhënat e SAT janë në faqen tonë të internetit. pershendetje

   përgjigje
 2. Më 14 qershor të këtij viti e kemi blerë këtë model në Amazon. Pas tre muajsh doreza është dëmtuar, nuk mund të vendosni grykat.
  Nuk e di nëse zëvendësimi mbulohet nga garancia, por ju bëj thirrje të më jepni një zgjidhje
  Falënderim

  përgjigje
  • Përshëndetje Manuel. Nëse e keni faturën, është e qartë se është në garanci. Kontaktoni me Amazon që me siguri do ta zgjidhë atë. pershendetje

   përgjigje
 3. Unë kam një Waterpik WP669, ai ka qenë investimi më i mirë që kam bërë ndonjëherë. Është një produkt SHKELQYER.

  përgjigje
 4. Buenas tardes. Kam WATERPIK WP-60E, motori punon shume mire por nje valvul brenda dorezes ku bashkohet zorra e dorezes u prish, nese mund ta merrnit do me beni nje nder te madh ose do me thoni ku ta marr. Faleminderit.

  përgjigje

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.