Waterpik WP 300 Udhëtar

Wp-300 është një model desktopi i krijuar për përdoruesit që udhëtojnë që nuk duan të lënë pas dore gojën e tyre kur janë larg shtëpisë.

Me këtë premisë ata kanë prodhuar një produkt më kompakte, me funksione të rëndësishme dhe pajtueshmëri me rrjetet elektrike të vendeve të ndryshme.

Ky vaditës dentar është një nga më të shiturit e markës dhe ka atë që është e nevojshme për një higjienë e plotë orale, megjithëse pajisja e tij është disi themelore.

Vazhdoni të lexoni dhe zbuloni të gjitha detajet e një produkti që ka Vula e ADA.

*Shënim: Waterpik Traveler nuk është më i disponueshëm, por në vend të tij mund të blini WP-562.

Karakteristikat e veçuara Waterpik Traveler

Këtu janë veçoritë më të rëndësishme të WP-300, të cilat do t'ju lejojnë të kujdeseni për shëndetin tuaj dentar kudo që të shkoni.

 • 3 nivele presioni deri në 80 Psi
 • 4 koka të përfshira
 • Rezervuari kompakt 450 ml
 • Operacion i heshtur
 • Rasti i transportit
 • Furnizimi me energji elektrike 100/240 VAC
 • Vula e ADA
 • 2 vjet garanci

Përparësitë kryesore

 •  Rregullimi i tij i fuqisë me tre nivele lejon përshtateni atë sipas nevojave të përdoruesit, duke shmangur kështu shqetësimet e mundshme në mishrat e dhëmbëve.
 • Kokat e ndryshme të integruara sigurojnë pastrim efektiv edhe për përdoruesit që përdorin një pajisje ose kanë implante dentare
 • Funksionimi më i qetë redukton shqetësimin e mundshëm kur njerëzit e tjerë flenë.
 • Mbulesa e përfshirë është projektuar për të transportuar pajisjen të sigurt në udhëtime.
 • Mund të mundësohet nga priza nga vende të ndryshme, në ta marrë edhe jashtë vendit.
 • ADA vulos ne siguron efikasitet të pajisjes.

Dizajn portativ i desktopit

WP 300 është një ujitëse tavoline që mund t'i blini në ngjyrë të bardhë, të zezë ose rozë. Pika kryesore e dizajnit të tij është madhësia e vogël dhe që mundeni investoni depozitën për të zënë më pak hapësirë ​​ruajtëse.

[ikonë su_liste = »ikona: kontrolloni» icon_color = »# 40c203 ″]

 • Lartësia: 12,27 cm - Gjerësia: 13,72 cm - Thellësia: 11,18 cm
 • Pesha: 0,447 Kg

[/ su_list]

Çmimi më i mirë Waterpik WP 300

Ky vaditës oral ka një çmim të rekomanduar rreth 100 euro edhe pse mund ta gjejmë me ulje në varësi të stinës. Është një produkt me një çmim mjaft të lartë në raport me specifikat e tij.

Zbuloni çmimin më të mirë në internet që mund ta gjeni në Spanjë, mjafton të klikoni në butonin.

Pjesë këmbimi të përfshira

Këto janë aksesorët që do të merrni me blerjen e udhëtarit tuaj WP300. Sillni atë që është e drejtë dhe e nevojshme për higjienën e duhur orale për shumicën e përdoruesve.

Nëse nuk mund të jetoni pa vaditësin tuaj, ai është shoqëruesi ideal për të mbajtur dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve të shëndetshëm jashtë shtëpisë.

[ikonë su_liste = »ikona: kontrolloni» icon_color = »# 40c203 ″]

 • 2 hundë standarde për përdorim të drejtpërdrejtë
 • 1 Gjoqe speciale per Ortodonci
 • 1 Implante speciale të gojës së kërkuesit të pllakave

[/ su_list]

Produkte të lidhura

Klikoni për të parë analizën e plotë të këtyre modeleve që mund t'ju interesojnë më shumë:

Si funksionon Travel Waterpik?

Ende nuk dini si ta përdorni? Është një pajisje që funksionon saktësisht njësoj si pjesa tjetër. Në këtë video mund të shihni WP100 në veprim

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A humbet ujë pasi të fiket? Është normale që mbeturinat e mbetura në zorrë të dalin jashtë
 • A disponohen pjesë këmbimi dhe aksesorë? Po, shiten pjesë këmbimi të tilla si grykë, rezervuar, zorrë ose guarnicione
 • A funksionon me bateri? Nuk ka bateri, punon i kyçur në rrjetin elektrik.

Opinionet dhe Konkluzione

WP-300 Traveler Irrigator është menduar për lehtësoni transportin tuaj larg shtëpisë dhe kjo është arsyeja pse ata kanë ulur madhësinë dhe peshën në kosto të disa veçorive dhe numrit të kokave që përfshin.

Pavarësisht kësaj, ai është ende një produkt efektive për shumicën e përdoruesve. Eshte gjithashtu i pajtueshëm me hundëzat që nuk ofrohen si standard, kështu që ne mund të blejmë ato që na duhen për një përdorim më të plotë.

Nëse jeni të shqetësuar për shëndetin tuaj oral dhe dëshironi të ruani një higjenë e përsosur orale edhe në udhëtimet tuaja, është modeli që ju nevojitet. Efektiviteti i tij në heqjen e pllakës, mbetjeve ndërdhëmbore dhe baktereve është vërtetuar, ndaj mos hezitoni të blini këtë ose një model tjetër nga marka kryesore.

Shqyrtimet e blerësve

waterpik wp 300 udhëtar

Kënaqësia e përdoruesit është praktikisht njëqind për qind, siç mund të lexoni në Reagime nga mbi 150 blerës nga ky buton.

Shihni më shumë komente në Amazon

“Kjo është shumë më e mirë, më e lehtë dhe më e plotë se pastrimi me fill! Më duket sikur sapo kam dalë nga zyra dentare pas një pastrimi!»

“Më është rekomanduar nga një i afërm nga SHBA pasi kam vuajtur nga probleme të ndryshme dentare. Bleva produktin në internet disa javë më parë dhe fillova ta përdor rregullisht. Problemet e mia kryesore me dhëmbët janë zhdukur. Për mendimin tim është një produkt shumë i dobishëm për të ndaluar dhe parandaluar problemet dentare që rrjedhin nga grimcat e ushqimit që ngjiten midis dhëmbëve dhe/ose mishrave të dhëmbëve.”

“Më pëlqen ky vaditës i vogël uji i udhëtimit. Është i vogël, i projektuar mirë dhe ka sasinë e duhur të ujit. Më pëlqen shumë më tepër se modeli me bateri që kisha, i cili ishte shumë më i ndërlikuar dhe zgjati vetëm 7 muaj. Është shumë mirë që ke një çantë udhëtimi”.

Bli Waterpik WP 300 Traveler

Nga ky buton mund ta merrni modelin me çmimin më të mirë online dhe ta merrni me lehtësi në shtëpi.

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1stargri
agregati Rating
3 në bazë të 5 vota
Brand Name
ujëpik
Emri i produktit
WP-300

Sa dëshironi të shpenzoni për ujitësin e dhëmbëve?

Ne ju tregojmë opsionet më të mira me buxhetin tuaj

50 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin

3 Komente për «Waterpik WP 300 Traveler»

 1. Unë jam duke marrë në konsideratë blerjen e një vaditësi uji dhe më pëlqen udhëtari, por nuk është e qartë nëse është në përputhje me kokën e furçës.
  Dua të them, është thjesht një vaditës apo mund të përdoret si furçë dhëmbësh?
  Falënderim

  përgjigje
  • Mirmengjesi Angie. Ky model është i pajtueshëm me grykat e furçës Waterpik TB-100E, megjithëse nuk i përfshin ato. Në çdo rast, këto grykë nuk funksionojnë si furça elektrike, pasi nxjerrin ujin në të njëjtën kohë që duhet t'i lëvizni me dorë sepse nuk rrotullohen dhe nuk dridhen. Nëse dëshironi furçë dhe vaditës, duhet të zgjidhni një model si wl wp-900 ose një b oral. pershendetje

   përgjigje

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.