Cyber ​​e hënë

A keni vënë ndonjëherë një çmim në gojën tuaj? E vërteta është se me të ju ushqeni, përveç kësaj, të mirat shëndetin oral Ai gjithashtu ndërhyn me aspekte të tjera të shëndetit dhe estetikës suaj. Nëse dëshironi të blini një vaditës të mirë dentar për të mbajtur dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve të shëndetshëm, mund të përfitoni nga ofertat Cyber ​​​​Monday për ta marrë një të tillë.

Në këtë mënyrë ju do të keni një mjet për të mbajtur gojën tuaj të shëndetshme, ju do të kurseni para në blerje dhe, më e rëndësishmja, do të mund të shmangni investimet e mëdha ekonomike në stomatologë kur diçka nuk shkon, të cilat nuk janë aspak të këndshme në këto kohë ...

Ofertat e hënës Cyber ​​për ujitësit e dhëmbëve

Ofertat Cyber'Monday për furçat e dhëmbëve

Markat e kujdesit oral që ofrojnë oferta kibernetike të së hënës

Më në fund, mund të gjeni një përzgjedhje e mirë e markave dhe modeleve me zbritje të konsiderueshme për të hënën Cyber. Ndër të gjitha duhet të veçojmë:

Oral-B

Është një firmë amerikane në pronësi të Procter & Gamble. Një gjigant i përkushtuar ndaj shëndetit oral dhe një lider botëror falë rezultateve të mira të furçave, ujitësve, pastave të dhëmbëve etj. Te gjitha te orientuara ne shendetin dhe higjenen dentare dhe me eksperience shumevjecare per te marre rezultatet me te mira.

ujëpik

Një alternativë e shkëlqyer ndaj asaj të mëparshme, me njohje mbarëbotërore për teknologjinë dhe inovacionin, cilësinë dhe performancën e saj. Kjo markë është një nga më të mirat për sa i përket ujitjes së dhëmbëve dhe produkteve të tjera për kujdesin e gojës suaj.

Philips

Kompania evropiane e teknologjisë është një nga liderët botërorë kur bëhet fjalë për teknologjinë. Ajo që pak dinë është se ajo është edhe në sektorin e shëndetësisë, pasi ofron makineri dhe pajisje për këtë sektor, kështu që mund të përdorë përvojën e saj në këtë sektor për të ofruar produkte të kujdesit personal me cilësi të pashembullt, inovacion, rezultate dhe më të rrepta. standardet e sigurisë.

Xiaomi

Kina ofron gjithashtu pajisje të vogla shtëpiake dhe pajisje për kujdesin personal dhe higjienën e dhëmbëve, të tilla si vaditësit e saj dhe furçat elektrike të dhëmbëve nën markën Mijia. Gjigandi i teknologjisë ofron një nga raportet më të mira të cilësisë/çmimit që mund të gjeni, si dhe një teknologji mjaft të habitshme dhe dizajn të zgjuar.

Çfarë është Cyber ​​Monday

Cyber ​​e hënë, ose e hëna kibernetike, është një ditë shumë e shënuar në tregtinë elektronike. Dyqanet online hedhin shtëpinë nga dritarja me oferta të jashtëzakonshme për të tërhequr vëmendjen e klientëve të tyre të mundshëm. Prandaj, është koha më e mirë për të gjetur ofertat më të mira në internet, të tilla si blerja e ujitës dhe produkteve të tjera dentare me çmime të shijshme.

E Hëna Cyber ​​filloi si një mundësi për të promovuar tregtinë në internet. Edhe pse tani dyqane në internet Ata janë opsioni i preferuar për shumë klientë, ka qenë një kohë kur ata nuk kishin dorën e sipërme kur bëhej fjalë për shitjet. Kjo është arsyeja pse u vendos që të krijohej kjo ditë për të tërhequr vëmendjen e njerëzve.

Ishte 28 nëntor 2005, dhe suksesi ishte i tillë që që atëherë nuk ka reshtur së festuari këtë të hënë kibernetike me një mori ofertash.

Kur festohet Cyber ​​Monday 2023?

vaditës të hënës kibernetike

El Cyber'Monday mbërrin vetëm të hënën e ardhshme pas Zi e premte. Kjo është, të hënën menjëherë pas të premtes së katërt të nëntorit. Kjo shënohet nga dita e zgjedhur për të festuar Ditën e Falënderimeve, që është muaji i katërt i Nëntorit. Dita tjetër është e Premtja e Zezë, dhe e hëna në vijim është data e zgjedhur për këtë të hënë kibernetike ...

Nëse e çojmë këtë deri në vitin 2023, e hëna kibernetike e këtij viti do të ishte E hënë, 27 nëntor. Ruajeni mirë atë datë në axhendën tuaj dhe shkoni të kërkoni pazaret më të mira në internet. Shuma e parave që mund të kurseni është vërtet mbresëlënëse...

Pse Cyber ​​​​Monday është një mundësi e mirë për të blerë një flosser uji ose një furçë dhëmbësh elektrike

Nëse keni nevojë merrni një vaditës dentarDuhet të dini se disa nga këto modele mund të kenë çmime që mund të variojnë nga 50 € deri në 100 € në disa modele më të avancuara. Por, falë uljeve të Cyber'Monday, mund të blini një nga këto me zbritje të aplikuara që mund të shkojnë nga 20% në disa raste, në të tjera mbi 35% ...

Këto oferta janë një e dytë mundësi Nëse nuk keni mundur ta merrni atë në të Premten e Zezë, duke ju lejuar të kurseni një pjesë të mirë të parave që mund të kurseni, t'i ndani ato në një produkt tjetër të shëndetit të dhëmbëve ose thjesht t'i investoni në një trill tjetër që ndiheni si kjo ditë. .

Gjithashtu, nëse keni menduar jepni një vaditës Për një ditëlindje të ardhshme ose për Krishtlindje, duhet të dini se nuk do të gjeni ulje kaq të rëndësishme sa kjo gjatë pjesës tjetër të vitit. Dhe gjëja më e mirë, duke qenë nëntori, nuk do të keni vonesa në dërgesa siç ndodh zakonisht kur bëhet në minutën e fundit.

Mbaj mend ky vit mund të jetë veçanërisht kaotik në këtë kuptim, pasi shitjet në internet vlerësohen të rriten me 89% për shkak të pandemisë. Kjo e shoqëruar me kufizimet e koronavirusit mund të shkaktojë që vonesat e dorëzimit të rriten gjithnjë e më shumë me afrimin e festave. E hëna në internet mund t'ju nxjerrë nga ajo gjendje e vështirë duke blerë paraprakisht.

Çfarë produktesh për shëndetin tuaj oral mund të blini të hënën Cyber

vaditës të hënës kibernetike

Përfitoni nga Cyber'Monday për t'u marrë një komplet i mirë veglash për shëndetin tuaj dentar, goja juaj do t'ju falënderojë dhe kjo do të përfaqësohet edhe në një frekuencë më të ulët të vizitave te dentisti...

  • Uditës- Vaditësit e dhëmbëve ju lejojnë të shkoni atje ku mjetet e tjera nuk munden, si furçat e dhëmbëve. Falë avionëve të ujit që ata nxjerrin, ata mund t'ju shpëtojnë nga pllakat e frikshme, mbeturinat e ushqimit midis dhëmbëve ose në skajet e mishrave të dhëmbëve, si dhe nga përhapja e disa baktereve që ushqehen me mbetjet ushqimore. Me pak fjalë, një gojë më e pastër dhe mishra më të fortë falë ofertave Cyber ​​​​Monday.
  • Furçë elektrike: me këtë lloj furçe do të mund ta mbani gojën të pastër më rehat se sa me një furçë manuale. Përveç kësaj, për shkak të rrotullimeve dhe dridhjeve me frekuencë të lartë, ju mund të pastroni dhëmbët, gjuhën dhe mishrat e dhëmbëve në një mënyrë shumë më efektive sesa me një manual. Shkoni te brushes 2.0 duke përfituar nga ofertat e Cyber ​​​​Monday.
  • Produktet e shëndetit të dhëmbëve: Të hënën Ciber nuk do të gjeni vetëm oferta për furçat dhe ujitësit, por ka edhe shpëlarje goje, fill dentar, pasta dhe produkte të tjera për higjienën tuaj orale me ulje të konsiderueshme. Gjithçka që i duhet gojës tuaj me çmime që nuk i keni parë kurrë më parë...

Ku të gjeni oferta për furçat elektrike të dhëmbëve dhe ujitës gjatë të hënës Cyber:

Për të qenë në gjendje për të gjetur ofertat më të mira në vaditësit dhe furçat elektrike të dhëmbëve gjatë të hënës Cyber, mos harroni të mbani një sy në faqet e internetit si:

  • ndërprerje: zinxhiri francez disponon vadites dhe furça dhembesh elektrike te markave me te mira per cmime shume te mira fale shitjeve qe do te bejne gjate kesaj dite.
  • Amazona: në këtë platformë shpërndarjeje keni të gjitha markat, modelet dhe llojet e ujitësve, furçave të dhëmbëve dhe të tjera për shëndetin oral. Ofertat flash do të lansohen gjatë gjithë ditës për shumë prej artikujve të tyre, në mënyrë që të mund të gjeni pazaret më të mira. Dhe nëse jeni klient Prime, transporti është falas dhe do të mbërrijë në shtëpi më shpejt.
  • Gjykata angleze: Ky zinxhir tjetër me origjinë spanjolle ka gjithashtu disa nga ujitësit dhe furçat elektrike të dhëmbëve më të mirë. Edhe pse çmimet e tyre nuk janë më të ulëtat, gjatë të hënës Cyber ​​do të keni oferta të parezistueshme në faqen e tyre.