Irrigators Black Friday

¿Estás buscando Oferta irrigator për të Premten e Zezë? Ruajtja e shëndetit të mirë dentar nuk është vetëm një çështje estetike, por gjithashtu mund të shmangni humbjen e dhëmbëve dhe një sërë problemesh shëndetësore që rrjedhin nga kujdesi i dobët i gojës. Plus, do t'ju kursejë shuma të mëdha në faturat e dentistit.

Prandaj, përfitoni nga e Premtja e Zezë dhe kurseni dy herë duke blerë një vaditës dentar, një sigurim i mirë për të mbajtur dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve të pastër...

Ofertat e së Premtes së Zezë për ujitësit e dhëmbëve

Shihni të gjitha ofertat e Irrigator për të Premten e Zezë

Ofertat e të Premtes së Zezë për furçat e dhëmbëve

Shikoni të gjitha ofertat për brushat për të Premten e Zezë

Markat e kujdesit oral që ofrojnë oferta të së Premtes së Zezë

Më në fund vijnë ofertat e së Premtes së Zezë markave të njohura si më poshtë:

Oral-B

Është një nga markat më të njohura ndërkombëtarisht për sa i përket asaj që ka të bëjë me higjienën e dhëmbëve. Ajo është në pronësi të American Procter & Gamble dhe produktet e saj janë ndër më të mirat për sa i përket furçave manuale, elektrike, ujitëse, fillit dentar dhe pastave të dhëmbëve. Vite përvojë në shërbimin tuaj për të mbajtur një gojë të lakmueshme.

ujëpik

Është një markë e njohur në botën e ujitësve. Është fokusuar veçanërisht tek shëndeti i dhëmbëve, ndonëse kanë edhe produkte të tjera jashtë kësaj fushe. Karakterizohet nga ofrimi i produkteve profesionale për kujdesin e gojës tuaj, me performancë, cilësi dhe teknologji që ka marrë çmime të rëndësishme ndërkombëtare.

Philips

Gjigandi evropian i teknologjisë me qendër në Holandë është një nga firmat më me reputacion në botë. Ajo karakterizohet nga produktet e saj cilësore, inovacioni dhe që plotësojnë standardet më të larta të sigurisë. Për më tepër, kjo markë nuk i dedikohet vetëm produkteve shtëpiake, por është një nga furnizuesit më prestigjioz të materialit teknologjik për sektorin e shëndetësisë. Ata gjithashtu e kanë vënë atë përvojë në shërbim të të gjithëve falë ujitësve të tyre të dhëmbëve.

Xiaomi

Gjigandi kinez i teknologjisë ka dashur gjithashtu të futet në botën e kujdesit personal dhe higjienës dentare. Këtë e bën përmes markës së saj Mijia, me ujitës dhe furça elektrike me një raport shumë të mirë cilësi/çmim. Përveç kësaj, ato ofrojnë rezultate të mira.

Çfarë është e Premtja e Zezë

Për shumë njerëz, E premte e zeze Nuk është gjë tjetër veçse një ditë ofertash dhe pazaresh pa barazim. Por origjina nuk ishte edhe aq e “bukur”, në fakt emri i saj zë vend në vitin 1961, në Filadelfia (SHBA), kur policia e quajti kështu të premten pas Ditës së Falënderimeve për shkak të rrëmujës së madhe që u krijua në qytet.

Imagjinoni një ditë të një agjenti me një qytet i shembur trafiku dhe rrugët e mbushura me njerëz për të përfituar nga ofertat e ofruara nga disa dyqane dhe shitës me pakicë. Vit pas viti, ky term u bë i njohur, derisa u bë normal në vitin 1966. Disa vite më vonë, në 1975, do të përhapej edhe në të gjithë vendin.

Por jo vetëm nami i keq për shembjen ishte përhapur, por edhe zakoni i bërjes Oferta të mëdha për të nisur sezonin e blerjeve të festave. Pak nga pak ajo u miratua në vende të tjera, duke arritur në Spanjë në 2012.

Në krye do të jetë rrjeti gjerman i dyqaneve të teknologjisë MediaMarkt futur këtë traditë në Spanjë. Në nëntor të atij viti, ajo bëri zbritje të konsiderueshme në produktet e saj, duke rritur shitjet gjithëpërfshirëse. Kjo bëri që dyqanet e tjera të mëdha të guxonin të bënin të njëjtën gjë në vitet në vijim, derisa në vitin 2015 ishte tashmë e zakonshme, duke filluar nga dyqanet e mëdha deri tek bizneset e vogla.

Kur festohet e Premtja e Zezë në ujitëse 2023

ujitëse të së premtes së zezë

Siç e kam komentuar mbi historinë e origjinës së të Premtes së Zezë, ishte E premte pas Ditës së Falënderimeve të Enjten. Kjo festë popullore festohet në Shtetet e Bashkuara, por edhe në disa vende të tjera, të enjten e fundit të nëntorit. Çdo vit bie në një ditë të ndryshme, por është gjithmonë e katërta e enjte e nëntorit.

Kjo është data ideale për të nisur këto oferta, në mënyrë që njerëzit të blejnë para Krishtlindjeve, duke i pajisur me gjithçka ose të nevojshme dhe me dhuratat që do t'u duhen për festat e ardhshme. Prandaj, duke marrë parasysh këtë, e Premtja e Zezë 2023 bie E Premte, 24 Nëntor. Kjo është dita që duhet të mbani mend.

Koha për të bërë pazar pazaret më të shquara Në Amazon, edhe pse para kësaj të premteje, gjatë asaj jave tashmë janë lansuar disa oferta tërheqëse flash. Të famshmit Cyber ​​e hënë, të hënën pasuese pas të Premtes së Zezë, por kjo e fundit e veçantë për bizneset online.

Pse është një mundësi e mirë për të blerë një vaditës ose një furçë dhëmbësh elektrike

Shëndeti i dhëmbëve tuaj është i rëndësishëm në çdo kohë. Nëse nuk keni një furçë dhëmbësh apo vaditës të mirë elektrike, atëherë duhet ta merrni një të tillë. Për t'i marrë ato me një çmim shumë më të ulët se çfarë do të gjeni në çdo periudhë tjetër të vitit, çfarë më mirë se përfitoni nga ofertat e së Premtes së Zezë.

Mbani në mend se kjo ditë është krijuar posaçërisht për të promovuar shitjet. Zbritjet janë jashtëzakonisht të larta, shpesh 20, ose 30%, dhe madje edhe më shumë. Objektivi është të bëjmë klientin të kuptojë se është një pazar i vërtetë që nuk do të mund ta gjeni në asnjë moment tjetër. Kështu funksionon kjo ditë.

Dhe kështu tingëllon vërtet mirë, e verteta?

Çfarë produktesh për shëndetin tuaj oral mund të blini të Premten e Zezë

ujitëse të së premtes së zezë

Gjatë të Premtes së Zezë, një mori markash dhe modelesh të enët e shëndetit oral, disa nga më të spikaturat janë:

  • Uditës: vaditësi i dhëmbëve është një pajisje për të vaditur, pra për të spërkatur një lëng (ujë në këtë rast) dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve. Në këtë rast, ajo që bën është të projektojë një avion me shpejtësi të lartë për të pastruar mbetjet e ushqimit, pllakën dentare dhe bakteret që nuk janë të lehta për t'u pastruar me metoda të tjera pastrimi. Prandaj, është një mjet thelbësor për të mbajtur dhëmbët dhe mishrat tërheqës në gjendje të mirë, duke shmangur humbjen e frikshme të dhëmbëve dhe shpenzimet pasuese për implantet.
  • Furçë elektrike: furça elektrike e dhëmbëve ju lejon të pastroni dhëmbët duke përdorur dridhje me frekuencë të lartë, duke qenë shumë më efektive se një furçë manuale. Përveç kësaj, është shumë më i rehatshëm, pasi bateria dhe motori i tij i fuqishëm do të bëjnë pothuajse të gjithë punën për ju. Nëse dëshironi një pastrim shumë më efikas, atëherë përfitoni nga Black Friday për të marrë një nga këto. Gjithashtu, vetëm koka është e disponueshme, e cila do të shmangë më shumë mbetje plastike.
  • Produktet e shëndetit të dhëmbëve: Përveç ujitës dhe furçës së dhëmbëve, të premten e zezë mund të gjeni zbritje të mira edhe në produkte të tjera si pasta dhëmbësh, furça manuale, larës goje, pjesë këmbimi për furçat elektrike, shteg dentar etj.

Aty ku ka shitje për ujitës dhe furça dhëmbësh elektrike gjatë të Premtes së Zezë:

Nëse po mendoni të blini një vaditës elektrik ose furçë dhëmbësh nga cilësinë më të mirë dhe me zbritje të mëdha Gjatë kësaj të Premte të Zezë, mos harroni të shikoni në dyqane si:

  • ndërprerje: si dyqanet fizike të këtij zinxhiri francez, ashtu edhe faqja e shitjeve online, do të jenë të ngarkuara me oferta të mira gjatë të Premtes së Zezë. Ndër këto oferta do të gjenden edhe produktet për higjienën orale. Një mënyrë për të përmirësuar shëndetin e dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve tuaj për shumë më pak, me disa nga markat më të mira të ujitës dhe furçave elektrike.
  • Amazona: Është platforma e preferuar e shitjeve online, pasi ka larminë më të madhe të markave dhe modeleve të vaditësve dentarë dhe furçave elektrike. Përveç kësaj, ata kanë një shërbim që ofron garanci kthimi, pagesa të sigurta dhe nëse jeni klient Prime, paketa do të arrijë në shtëpi shumë shpejt. Dhe nëse i kushtoni vëmendje të Premtes së Zezë, do të shihni oferta fantastike flash që nuk mund t'i refuzoni.
  • Gjykata angleze: ky zinxhir spanjoll do të ketë gjithashtu promovime speciale të pafundme për të Premten e Zezë, si në dyqanin fizik më të afërt, ashtu edhe në internet për ta dorëzuar në shtëpinë tuaj. Në seksionin e pajisjeve të higjienës teknologjike do të gjeni gjithçka që ju nevojitet me ulje të konsiderueshme që do t'ju kursejnë shumë para.

Merrni një komplet të plotë pastrimi për një çmim vërtet qesharak ...