Dental Pro HC Water System Irrigator

Ju jeni këtu sepse për ju ka diçka që është e rëndësishme,  Kujdesi për gojën!! Dhe për ta përmirësuar atë, ne ju prezantojmë një produkt fantastik që arrin të mbulojë nevojat e pastrimi i gojës në mënyrë efektive.

Bëhet fjalë për Oral Irrigator Sistemi i Ujit Pro-HC… Dhe çfarë marrim me të? Epo shkoni në ato zona ku një furçë normale nuk është e aftë për ta bërë këtë dhe për të eliminuar bakteret dhe mbeturinat që vendosen mbi to.

Dëshironi të dini më shumë për këtë hidropulsor?, atëherë le t'ju tregojmë karakteristikat e tij, dizajnin, çmimin dhe opinionet e përdoruesve që e kanë provuar tashmë. Shkojme!

Karakteristikat e veçuara Irrigator Pro HC

Ky hidropulsor ka karakteristikat më të plotaLe të shohim më të spikaturat dhe avantazhet që ato ofrojnë me përdorimin e përditshëm:

 • 5 nivele presioni deri në 75 Psi
 • Rregullatori në dorezë
 • 11 koka të përfshira
 • Depozita 1100 ml
 • Ujitja e gojës dhe e hundës
 • Furnizimi me energji 220 V
 • Ndarja e hundës
 • Garancia 2 vjet + 6 muaj Pro-HC

Përparësitë kryesore

ujitëse pro hc premium

 • Me pesë nivelet e tij të presionit nuk do të keni asnjë problem të përshtatni fuqinë sipas nevojave tuaja dhe shmangni shqetësimin në rast të mishrave të dhëmbëve të ndjeshëm.
 • Rregullatori në dorezë vetë lehtëson ndryshoni presionin gjatë përdorimit më shpejt.
 • Falë numrit të kokave që përfshin, është një nga hidropulsorët më të plotë dhe më të gjithanshëm. Përveç plotësimit të higjienës së dhëmbëve, mundëson edhe dekongjestoni pasazhet e hundës.
 • Kapaciteti i rezervuarit garanton 3 minuta të vazhdueshme pastrimi, të cilat shmang mbushjen e tij disa herë çdo përdorim. Gjithashtu ka funksion të dyfishtë dhe vepron si kapak për transport të lehtë.
 • Marka ofron a garanci shtesë 6 muaj gjatë së cilës mund ta ktheni produktin nëse nuk jeni të kënaqur me rezultatet.

Irrigator oral kompakt me tavolinë

Pro-HC është një model desktopi me ngjyrë të bardhë dhe transparente në të cilën kanë marrë a dizajn mjaft kompakt, duke marrë parasysh që depozita juaj është më e lartë se mesatarja.

Dimensionet e sakta janë:

 • 18,5 x 11 x 22 centimetra.

Pro HC Oral Irrigator Çmimi

Edhe pse çmimi i rekomanduar është rreth 80 euro, zakonisht ka një zbritje gati 40%. Me RRP-në e tij normale do të rekomandonim produkte të tjera me vlerë më të mirë për paratë, por me zbritjen që ka është një nga opsionet më të mira ekonomike.

Ti mund te shohesh çmimi më i mirë në internet i momentit nga butoni:

Aksesorët e përfshirë

Një nga pikat e forta të këtij artikulli është pajisje të plota i cili përfshin si standard. Kjo është gjithçka që do të merrni me blerjen e hidropulsorit:

 • 4 hundë standarde për të gjithë familjen
 • 2 koka gjuhe me ngjyra te ndryshme
 • 2 Grykë hundësh: Diffuser dhe Cleaner
 • 1 Grykë speciale për ortodonci
 • 1 hundë për trajtimin periodontal
 • 1 hundë me furçë dhëmbësh
 • Qese e mbyllur me nxehtësi

Produkte të lidhura

Pyetjet e bëra më shpesh

 • A është avioni me ndërprerje? Është e vazhdueshme
 • Sa i fuqishëm është? 45 W
 • A funksionon edhe si furçë dhëmbësh elektrike? As rrotullohet dhe as vibron, duhet ta lëvizni me dorë
 • Sa njerëz mund ta përdorin atë? Pastrimi standard strehon katër
 • Sa e gjatë është kablloja elektrike? Ajo ka përmasa 1.30 metra
 • Sa e gjatë është zorra? Ka permasa 90 centimetra

Opinionet dhe Konkluzione

Si përfundim mund të themi se është një pajisje bazë për sa i përket specifikimeve dhe teknologjisë por kaq kryen mirë detyrën kryesore, hiqni mbeturinat dhe bakteret që mbeten pas larjes.

Për ata që duan një vaditës i lirë Është një nga opsionet më të mira për të arritur një pastrim më të plotë oral në shtëpi.

Megjithatë, përpara se të zgjidhni këtë model, ju rekomandojmë të hidhni një sy se cili është ndoshta hidro-lëvizësi më i lirë, Aquapik 100.

 • Përmirëson shëndetin oral: protezat, mishrat e dhëmbëve, gjuhën
 • Parandalon sëmundjet e gojës dhe të dhëmbëve
 • Reduktoni vizitat tek dentisti

Disavantazhet e ujitës oral

 • Është me zë të lartë dhe vibron mjaft
 • Specifikimet themelore
 • Presioni nuk është më i larti

Shqyrtimet e blerësve

Shqyrtimet e përdoruesve janë vërtet të mira dhe ju merrni një në Amazon nota mesatare prej 4,4 nga 5 mes blerësve, duke e vendosur atë ndër më të vlerësuarit.

Shumica e përdoruesve janë plotësisht i kënaqur me efektivitetin e tij dhe ka vetëm ankesa të herëpashershme sepse kanë marrë një njësi me defekt, diçka që ndodh në të gjitha markat.

Shihni më shumë komente në Amazon

Blej Dental Irrigator Pro Hc

Dëshironi ta merrni tuajën me çmimin më të mirë në internet dhe t'ia dërgoni në shtëpinë tuaj? Klikoni butonin më poshtë dhe bëni një pastrim më të thellë.

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1stargri
agregati Rating
5 në bazë të 4 vota
Brand Name
ProHC
Emri i produktit
Sistemi i Ujit

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.