Irrigator dentar te lire

Dëshironi të përfitoni nga përfitimet e shpenzime sa më pak të ujitjes orale?

Falë ofertës në rritje, tani është e mundur të blini një vaditës dentar të lirë që përmirëson në mënyrë efektive higjienën tuaj orale.


Ne krahasojmë më të mirët -> Irrigator dentar


Irriguesit më të mirë të lirë të dhëmbëve

Këtu janë modelet më të mira të përballueshme që kemi analizuar në faqen tonë të internetit, si desktop ashtu edhe portativ. Nëse dëshironi informacion të detajuar për ndonjë prej tyre, thjesht duhet të klikoni në butonin e analizës:

Dizajn
E preferuara jonë
Irrigator oral Oral-B me ...
Certifikata e ADA
Aquapik 100 - Irrigator dentar ...
Irrigator oral ose dentar...
Me ekonomike
Irrigator dentar Hyggeland ...
Preferohet një laptop i lirë
Broadcare - Irrigator oral ...
Markë
Oral-B
Oralteck SHBA
Pro-HC
Hyggeland
kujdesi i gjerë
Model
Waterjet MD16
Aquapic 100
Sistemi i higjienës së ujit
FC159
Flosser i zgjuar i ujit
portativ
Depozitë
600 ml
600 ml
1100 ml
200 ml
150 ml
Presioni maksimal
51 Psi
130 Psi
75 Psi
100 Psi
90 Psi
Nivelet e fuqisë
5
10
5
2
3
Llojet e grykave
1
5
6
1
1
ratings
-
-
-
-
-
çmim
Çmimi nuk disponohet
50,97 €
52,87 €
Çmimi nuk disponohet
Çmimi nuk disponohet
E preferuara jonë
Dizajn
Irrigator oral Oral-B me ...
Markë
Oral-B
Model
Waterjet MD16
portativ
Depozitë
600 ml
Presioni maksimal
51 Psi
Nivelet e fuqisë
5
Llojet e grykave
1
ratings
-
Rishikim
çmim
Çmimi nuk disponohet
Certifikata e ADA
Dizajn
Aquapik 100 - Irrigator dentar ...
Markë
Oralteck SHBA
Model
Aquapic 100
portativ
Depozitë
600 ml
Presioni maksimal
130 Psi
Nivelet e fuqisë
10
Llojet e grykave
5
ratings
-
Rishikim
çmim
50,97 €
Dizajn
Irrigator oral ose dentar...
Markë
Pro-HC
Model
Sistemi i higjienës së ujit
portativ
Depozitë
1100 ml
Presioni maksimal
75 Psi
Nivelet e fuqisë
5
Llojet e grykave
6
ratings
-
Rishikim
çmim
52,87 €
Me ekonomike
Dizajn
Irrigator dentar Hyggeland ...
Markë
Hyggeland
Model
FC159
portativ
Depozitë
200 ml
Presioni maksimal
100 Psi
Nivelet e fuqisë
2
Llojet e grykave
1
ratings
-
Rishikim
çmim
Çmimi nuk disponohet
Preferohet një laptop i lirë
Dizajn
Broadcare - Irrigator oral ...
Markë
kujdesi i gjerë
Model
Flosser i zgjuar i ujit
portativ
Depozitë
150 ml
Presioni maksimal
90 Psi
Nivelet e fuqisë
3
Llojet e grykave
1
ratings
-
Rishikim
çmim
Çmimi nuk disponohet

Ofertat më të shitura të ujitës oral

Në këtë listë mund të shihni se cilat janë modelet më të shitura të momentit:

Pyetjet e bëra më shpesh

Ne ju ndihmojmë? Zgjidh dyshimet më të shpeshta për hidropulsorët dhe përfitoni sa më shumë nga modeli juaj.

Lini një koment

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.