Pjesë këmbimi Oral B

Këshillohet që të blini gjithmonë Pjesë këmbimi origjinale Braun Oral-B për të siguruar funksionimin e duhur dhe rezultatet më të mira në higjienën tuaj orale. Marka shet pjesë të ndryshme këmbimi si çorape, depozita, grykë, furça, etj.

Pjesë këmbimi për ujitës

ruajnë efikasitetin prej jush Irrigator oral B oral ne ju rekomandojmë ndërroni hundët brenda afateve kohore të rekomanduara nga kompania. Nga e njëjta na kanë treguar se zëvendësimi duhet të jetë çdo tre muaj, megjithëse në përvojën tonë ato qëndrojnë shumë më gjatë.

Grykë ndërrimi

Këto janë llojet e grykave të disponueshme aktualisht për përforcuesit e ndryshëm Braun:

Zëvendësimi i zorrëve

Për shkak të funksionimit me ujë nën presion dhe qarkullimit të vazhdueshëm gjatë përdorimit, zorrët janë një nga pjesët më të rrezikuara nga thyerja. Lajmi i mirë është se ata shesin pjesë këmbimi, kështu që ju nuk keni nevojë të ndryshoni hidropulsorin.

Me zbritje
Kompleti i dorezës dhe zorrës së ujitës Oxyjet
 • Marka: Braun
 • Braun MD/OC20 Oxyjet doreza blu 3719/3724 84844534/81626031
 • Lloji i produktit: HEALTH_PERSONAL_CARE

Zorrë me dorezë për Waterjet
1.303 komente
Zorrë me dorezë për Waterjet
 • ★ Kompleti i riparimit të zorrës / dorezës...
 • ★ E PAMUNDUR - Kompleti i montimit me dorezë me performancë të lartë...
 • ★ Investim i vogël, kthim maksimal: ju rekomandojmë...

Aksesorë të tjerë

Kompania gjermane Ai gjithashtu ka pompa dhe tanke në mesin e tij aksesore dhe pjese kembimi.

Oral B Brushes Heads

Qimet e furçave elektrike ndahen dhe përkeqësohen me përdorimin, duke humbur efikasitetin në higjienë. Për pastrim efektiv, është thelbësore të ndërroni kokat kur rekomandohet në manualin e udhëzimeve.

Shitjet kryesore nr. 1 Furça rezervë Qitizu...
Me zbritjeShitjet kryesore nr. 2 Oral-B Pro CrossAction...
Me zbritjeShitjet kryesore nr. 3 Oral-B Pro Precision Clean...
Shitjet kryesore nr. 4 Kokat për furçat...


PRODUKTET E PARAQITUR ORAL-B

gojore b reaktiv uji

Irrigator Oral B OxyjetSa dëshironi të shpenzoni për ujitësin e dhëmbëve?

Ne ju tregojmë opsionet më të mira me buxhetin tuaj

50 €


* Lëvizni rrëshqitësin për të ndryshuar çmimin

Lini një koment

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.