Евтини стоматолошки наводнувачи

Дали сакате да ги искористите придобивките од трошење на орално наводнување што е можно помалку?

Благодарение на зголемената понуда, сега е можно да купите евтин забен наводнувач кој ефикасно ја подобрува вашата орална хигиена.


Ги споредуваме најдобрите -> Наводнувач за заби


Најдобри евтини стоматолошки наводнувачи

Еве ги најдобрите достапни модели што ги анализиравме на нашата веб-страница, и десктоп и пренослив. Доколку сакате детални информации за некој од нив, само треба да кликнете на копчето за анализа:

Дизајн
Нашиот омилен
Oral-B Орален наводнувач со ...
ADA сертификат
Aquapik 100 - Стоматолошки наводнувач ...
Орален или забен наводнувач...
Поекономично
Hyggeland Стоматолошки наводнувач ...
Претпочитан е евтин лаптоп
Broadcare - Орален наводнувач ...
Бренд
Орално-Б
Оралтек САД
Про-ХЦ
Хигеланд
широка грижа
Модел
Вотерџет MD16
Аквапик 100
Систем за хигиена на вода
FC159
Smart Flosser за вода
Преносен
Депозит
600 ml
600 ml
1100 ml
200 ml
150 ml
Максимален притисок
51 Пси
130 Пси
75 Пси
100 Пси
90 Пси
Нивоа на моќност
5
10
5
2
3
Видови млазници
1
5
6
1
1
Вредности
-
-
-
-
-
цена
Цената не е достапна
50,97 €
52,87 €
Цената не е достапна
Цената не е достапна
Нашиот омилен
Дизајн
Oral-B Орален наводнувач со ...
Бренд
Орално-Б
Модел
Вотерџет MD16
Преносен
Депозит
600 ml
Максимален притисок
51 Пси
Нивоа на моќност
5
Видови млазници
1
Вредности
-
преглед
цена
Цената не е достапна
ADA сертификат
Дизајн
Aquapik 100 - Стоматолошки наводнувач ...
Бренд
Оралтек САД
Модел
Аквапик 100
Преносен
Депозит
600 ml
Максимален притисок
130 Пси
Нивоа на моќност
10
Видови млазници
5
Вредности
-
преглед
цена
50,97 €
Дизајн
Орален или забен наводнувач...
Бренд
Про-ХЦ
Модел
Систем за хигиена на вода
Преносен
Депозит
1100 ml
Максимален притисок
75 Пси
Нивоа на моќност
5
Видови млазници
6
Вредности
-
преглед
цена
52,87 €
Поекономично
Дизајн
Hyggeland Стоматолошки наводнувач ...
Бренд
Хигеланд
Модел
FC159
Преносен
Депозит
200 ml
Максимален притисок
100 Пси
Нивоа на моќност
2
Видови млазници
1
Вредности
-
преглед
цена
Цената не е достапна
Претпочитан е евтин лаптоп
Дизајн
Broadcare - Орален наводнувач ...
Бренд
широка грижа
Модел
Smart Flosser за вода
Преносен
Депозит
150 ml
Максимален притисок
90 Пси
Нивоа на моќност
3
Видови млазници
1
Вредности
-
преглед
цена
Цената не е достапна

Најпродавани понуди за орални наводнувачи

Во оваа листа можете да видите кои се најпродаваните модели во моментот:

Често поставувани прашања

Ви помагаме? Ги решава најчестите сомнежи за хидропулсорите и извлечете го максимумот од вашиот модел.

Оставете коментар

*

*

  1. Одговорен за податоците: AB Internet
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.